FrSky FrESC32_80A

FrESC32_80A

Nový produkt

80A regulátor s firmwarem BLHeli32 a telemetrií

Více informací

10+ ks

Cena bez DPH 1 066 Kč

Cena s DPH1 290 Kč

Vlastnosti:

  • výkonný 32 bitový procesor
  • nainstalovaný BLHeli32 s podporou Dshot 150/300/600/1200
  • telemetrie napětí, proudu a teploty
  • SBEC 5 V a 12 V
  • programovatelný pomocí BlHeli Suit

 

Specifikace:

  • rozměry: 53 mm × 36 mm × 20,8 mm
  • hmotnost: 65,4 g 
  • baterie: 3-6S
  • BEC: SBEC 5 V, 3 A a 12 V, 2 A  
  • trvalé zatížení: 80 A 

 

Příklad zapojení:  

Nastavení BlHeli32:

Rampup Power - rozběhové napětí, pro rozbehnutí motoru z klidu je potřeba vynaložit vyšší napětí než při otáčení již běžícího motoru. Tímto nastavením se určuje množství rozběhového napětí. 

Temperature Protection - nastavení tepelné ochrany regulátoru. Dojde k snížení výkonu.

Low RPM Power Protect - Zapnutí nebo vypnutí ochrany pro nízko otáčkové motory. Vypnutí může být nutné pro dosažení maximálního výkonu pro nízko-otáčkové motory, ale může také vést ke ztrátě synchronizace a motor nebo regulátor může být zničen.

Motor Direction - směr otáčení motoru normál a reverse, volba Bidirectional - střed je 0 a -100 je na jednu stranu a +100 na druhou.  

Demag Compensation - chrání motor před náhlým zastavením které je způsobeno demagnetizací cívek. Typickým syndromem je zastavení nebo poškubávání motoru při rychlém přidání plynu. 

Motor Timing - časování motoru. Zpravidla prostření hodnota bude fungovat. Lze také nastavit Auto, pak procesor bude vyhodnocovat demagnetizaci cívek a nastavovat nejnižší časování sám. 

Maximum Acceleration - nastavení akcelerace pomáhá v případech kdy silná akcelerace vede k rozsynchronizování motoru. Udávaný parametr ku příkladu 10%/ms znamená, že nedojde k navýšení proudu o více než 10% za ms. Maximum znamená že funkce je vypnuta. 

Minimum, Maximum a Center Throttle - nastavení nejnížšího a nejvyžšího signálu z přijímače k ovládání regulace. Centrální hodnota je pouze pro režim bidirectinal u směru motoru. 

Brake On Stop - nastavení brzdy. Pokud je zapnuto, procentuelní síla brždění nastane když je plyn stažen do 0, jinak během nenulové hodnoty nemá efekt. 

Startup Beep Volume - hlasitost pípaní regulátoru

Beacon / Signal Volume - hlasitost výstražného pípaní. Pokud je signál plynu danou dobu na nule, regulátor se ozve výstražným pípáním.

Beacon Delay - doba po které začne na sebe regulátor upozorňovat.  

PWM Frequency - nastavení frekvence motoru

Music Note Config - pomocí ESC lze přehrávat i písničky a zde se tato frajeřinka nastavuje.
Na veškeré nové zboží poskytujeme záruku 24 měsíců.
Na náhradní díly poskytujeme záruku 6 měsíců.
 

Záruční a pozáruční servis provádíme přímo v servisním středisku RCStudia.Ekologickou likvidaci prodávaných produktů zajišťujeme prostřednictvím kolektivního systému Retela. Seznam míst zpětného odběru naleznete na www.retela.cz.

Napsat recenzi

FrSky FrESC32_80A

FrSky FrESC32_80A

80A regulátor s firmwarem BLHeli32 a telemetrií

Napsat recenzi

Podobné
Produkty ve stejné kategorii