FrSky Neuron 40S

Neuron40S

Nový produkt

Regulátor 40 A s firmwarem BLHeli32 a telemetrií

Více informací

4 ks

Cena bez DPH 1 562 Kč

Cena s DPH1 562 Kč

Včetně 1 Kč for ecotax

Zvýhodněné příslušenství

Příslušenství

Dárek: USB BlHeli tool převodník 

Program BlHeli 32https://github.com/bitdump/BLHeli/tree/master/BLHeli_32%20ARM

The Neuron 40s is the latest telemetry ESCs designed for the professional build. No corners were cut in performance to bring to you this smaller feature-packed ESC. We’ve managed to reduce weight and diminish the size compared to the previous Neuron 40 allowing for more space in the fuselage. The BEC function is enabled by using the included jumper cap to reduce power to the desired voltage. Telemetry is integrated with features like a high-precision current sensor, voltage sensor, motor RPM, power consumption and an ESC temperature sensor. Features like DShot signaling and adjustable SBEC voltage that can be changed via LUA script. Encased in a CNC aluminum case which not only protects the ESC but also acts as a heat sink aiding in heat dissipation. As with most of FrSky products, the Neuron Series is completely S.Port compatible, allowing full use of our line of S.Port telemetry sensors.

Vlastnosti:

  • telemetrie napětí, proudu, teploty, otáček, napětí BEC a proudu BEC
  • programovatelný pomocí BlHeli Suit
  • SBEC nastavitelný pomocí LUA skriptů přes rádio
  • proudová a teplotní ochrana

 

Specifikace:

  • rozměry: 39 mm × 19 mm × 11 mm
  • hmotnost: 32.2 g 
  • baterie: 3-6S
  • BEC: SBEC 5 - 8,4 V, 40W  (kroky po 0,1 V)
  • trvalé / špičkové zatížení: 40 / 50 A 

 

  

Nezapojujte výstup SBEC k ničemu s vlastním zdrojem. 

Nezapojujte výstup USB převodníku +5V k Neuronu. 

Nastavení BlHeli32:

Program: https://github.com/bitdump/BLHeli/tree/master/BLHeli_32%20ARM Stáhnout BLHeliSuit32 archiv a rozbalit. 

Rampup Power - rozběhové napětí, pro rozběhnutí motoru z klidu je potřeba vynaložit vyšší napětí než při otáčení již běžícího motoru. Tímto nastavením se určuje množství rozběhového napětí. 

Temperature Protection - nastavení tepelné ochrany regulátoru. Dojde ke snížení výkonu.

Low RPM Power Protect - zapnutí nebo vypnutí ochrany pro nízkootáčkové motory. Pozor: V závislosti na typu motoru je nebo naopak není nutné vypnutí funkce pro dosažení maximálního výkonu. Vypnutí totiž může vést ke ztrátě synchronizace a motor nebo regulátor může být zničen.

Motor Direction - směr otáčení motoru normál a reverse, volba Bidirectional - střed je 0 a -100 je na jednu stranu a +100 na druhou.  

Demag Compensation - chrání motor před náhlým zastavením, které je způsobeno demagnetizací cívek. Typickým syndromem je zastavení nebo poškubávání motoru při rychlém přidání plynu. 

Motor Timing - časování motoru. Zpravidla prostření hodnota bude fungovat. Lze také nastavit Auto, pak procesor bude vyhodnocovat demagnetizaci cívek a nastavovat nejnižší časování sám. 

Maximum Acceleration - nastavení akcelerace pomáhá v případech, kdy silná akcelerace vede k rozsynchronizování motoru. Udávaný parametr, např. 10 %/ms znamená, že nedojde k navýšení proudu o více než 10 % za ms. Maximum znamená že funkce je vypnuta. 

Minimum, Maximum a Center Throttle - nastavení nejnižšího a nejvyššího signálu z přijímače k ovládání regulace. Centrální hodnota je pouze pro režim bidirectinal u směru motoru. 

Brake On Stop - nastavení brzdy. Pokud je zapnuto, procentuální síla brzdění nastane, když je plyn stažen do 0. Během jiné než nulové hodnoty nemá efekt. 

Startup Beep Volume - hlasitost pípání regulátoru.

Beacon/Signal Volume - hlasitost výstražného pípání. Pokud je signál plynu danou dobu na nule, regulátor se ozve výstražným pípáním.

Beacon Delay - doba, po které na sebe regulátor začne upozorňovat.  

PWM Frequency - nastavení frekvence motoru.

Music Note Config - pomocí ESC lze přehrávat i písničky. Zde se tato frajeřinka nastavuje.
Na veškeré nové zboží poskytujeme záruku 24 měsíců.
Na náhradní díly poskytujeme záruku 6 měsíců.
 

Záruční a pozáruční servis provádíme přímo v servisním středisku RCStudia.Ekologickou likvidaci prodávaných produktů zajišťujeme prostřednictvím kolektivního systému Asekol. Seznam míst zpětného odběru naleznete na www.asekol.cz.

Podobné
Produkty ve stejné kategorii